KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903100
nr 1390 3100
Oidentifierad konstnär. Signerad, Bränningar, Västkusten. Olja på duk, 60x120, yttermått inklusive ram: 77x136 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:40:57
150 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.300 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.600 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)